top of page
DSC04583.jpeg

Szukamy Lotów Do Nowej Zelandii – Jak Zrobić To Dobrze?

Updated: 1 day ago


Lądujący w Nowej Zelandii samolot linii Air New Zealand
Lądowanie w Nowej Zelandii (fot. Bill Abbott)

Zakup biletów lotniczych na wycieczkę do Nowej Zelandii jest zazwyczaj związany ze sporym stresem. Ceny lotów międzykontynentalnych nie należą do najniższych, dochodzą kwestie męczących przesiadek, obawa o to, aby nasz bagaż dotarł do finalnego celu podróży i co najważniejsze, żeby ostatecznie rzeczywiście dolecieć do Nowej Zelandii na nasze wymarzone wakacje.W poniższym artykule odpowiadam na Wasze najczęstsze pytania dotyczące podróży lotniczych do Nowej Zelandii. Ponadto porównuję zakup biletów przez wyszukiwarki lotów z nabyciem ich bezpośrednio u linii lotniczych.


Jeżeli macie więcej pytań, zadawajcie je w sekcji komentarzy, a z chęcią na nie odpowiem. Zaczynamy!turyści z bagażami przyglądający się tablicy lotów na lotnisku


1. Ile kosztują bilety lotnicze z Polski do Nowej Zelandii?


💰 Bilety z Polski do Nowej Zelandii w klasie ekonomicznej można kupić na promocji już za ok. 3600 zł (lot w obydwie strony). Cena zależy od wielu czynników, w tym od pory roku, ilości przesiadek, limitu bagażu, warunków rezerwacji, etc. Dlatego też regularna cena lotu będzie bliższa 8000 zł.wycena lotu Warszawa Auckland


2. Na które lotnisko w Nowej Zelandii lecieć?

 

🛬 W Nowej Zelandii funkcjonuje 15 lotnisk, z czego 5 międzynarodowych. Jeżeli planujesz standardową podróż po obydwu wyspach Nowej Zelandii, najwygodniejszymi lotniskami do rozpoczęcia lub skończenia wycieczki będą Auckland, Christchurch lub Queenstown.

 


samolot lądujący na płycie lotniska w Auckland w Nowej Zelandii
Lotnisko w Auckland (fot. Chris Sutton)

Największe lotnisko Nowej Zelandii znajduje się na wyspie północnej w Auckland. Na żadnym innym lotnisku w kraju nie znajdziesz tak dużej liczby połączeń lotniczych jak w Auckland. Lotnisko w Auckland oferuje też najszerszy wybór usług, takich jak wypożyczenie samochodu czy kampera.